Aktuality

27.01.2019 01:00

Partnerství Emirates a flydubai

(red), www.bestcg.com Partnerství Emirates a flydubai
Partnerství mezi dubajskými leteckými společnostmi Emirates a flydubai trvá už od října roku 2017 a v nadcházejícím roce 2019 nabídne cestujícím další a  lepší konektivitu spojů, nové codesharové destinace a sjednocený věrnostní program pro časté pasažéry. Od ledna do prosince 2018 přepravila letecká společnost Emirates a flydubai na codesharových letech celkem 3,29 milionu cestujících napříč čtyřiaosmdesáti včetně rumunské Bukurešti, nepálského Káthmándú a Zanzibaru. 
Díky strategickému partnerství codesharových letů mají cestující Emirates na výběr z 67 destinací společnosti flydubai a cestující společnosti flydubai mohou cestovat do 115 destinací globální sítě Emirates.
„Jsme velice spokojení s partnerstvím mezi Emirates a flydubai a těší nás, čeho jsme společně dosáhli. Naši cestující mohou využívat výhod a synergií tohoto partnerství, které se projevují například
v lepší konektivitě do oblíbených destinací,“ řekl Jeho Veličenstvo šejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, předseda a výkonný ředitel společnosti Emirates Group a předseda společnosti flydubai. „Partnerství a zlepšená konektivita spojů přispěly k posílení pozice Dubaje jako předního celosvětového leteckého dopravního uzlu,“ dodal.
Rozšiřování a zlepšování globální konektivity
Strategické codesharové partnerství začalo v říjnu 2017 s 29 destinacemi a nyní spolupráce zahrnuje 84 měst jako například Katánii, Krakov či Helsinki. V průběhu roku 2019 přibydou další destinace společnosti flydubai, mimo jiné Neapol a Budapešť. Navíc společnost flydubai obnoví 20. ledna 2019 lety do bangladéšského Čitágáonu a od 1. února spustí nové linky do indických měst Kóžikkót a Kérala.
Od 2. prosince 2018 začala společnost flydubai operovat 11 letů z terminálu 3 Mezinárodního letiště Dubaj, čímž pomohla zlepšit konektivitu mezi lety Emirates a flydubai. Jejich destinacemi jsou Bělehrad, Biškek, Bukurešť, Katánie, Helsinki, Krakov, Miněralnyje Vody, Praha, Rostov n./Donem, Salála a Záhřeb. Během letošního roku budou přidány i další lety z terminálu 3 dubajského letiště, jako jsou například nové linky do Neapole a Budapešti.
Jeden společný věrnostní program pro časté cestující
 Věrnostní programy Emirates a flydubai se díky partnerství spojily v jeden a nyní mohou zákazníci obou společností sbírat letecké míle do věrnostního programu Emirates Skywards.
Od srpna 2018 shromáždilo více než 125 tisíc členů věrnostního programu Skywards téměř 300 milionů leteckých mil na letech společnosti flydubai. Cestující flydubai také využili své letecké míle k zakoupení více než 10 tisíc dalších flydubai letenek.
Cestující se díky sjednoceným věrnostním programům společností Emirates a flydubai mohou rychleji dostat na další úroveň členství. Díky nasbíraným leteckým mílím mohou pasažéři využívat výhod jako možnost využití Business Class přepážky pro odbavení, dodatečné zavazadlo navíc či prioritní doručení zavazadla.
V současné době má codesharová síť společností Emirates a flydubai celkem 216 destinací, do roku 2022 by se pak měla rozšířit na 240 destinací. Díky tomu bude možné nabídnout všem cestujícím rozsáhlou globální konektivitu přes Dubaj do celého světa.
 
 
 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama