Aktuality

12.04.2019 22:05

Do Bulharska se z Pardubic poletí

(red), www.fischergroup.cz, www.airport-pardubice.cz Do Bulharska se z Pardubic poletí

Problematická situace kolem nuceného uzemnění letounů Boeing 737 MAX i nadále pokračuje a v posledních dnech se především výrazně dotkla pardubického letiště. Nejprve irská letecká společnost Ryanair oznámila zrušení svých pravidelných spojů z letiště Pardubice do Londýna, od července tohoto roku, z důvodu nedostatku letadel. Výraznou redukci, respektive jejich zrušení, svých letů z pardubického letiště na charterových letech oznámila i tuzemská společnost Smartwings. Naopak společnost Fischer Group oznámila, že všechny své závazky vůči pardubickému letišti a cestujícím do Bulharska dodrží.

Informovala o stávající situaci společnost Fischer Group.
Společnost Fischer Group informovala civilního provozovatele letiště Pardubice, že pro všechny klienty cestovní kanceláře Fischer budou zachovány odlety z Pardubic do Bulharska (příletové letiště Burgas) a ve většině případů také do Turecka (příletové letiště Antalya).
U odletů z Pardubic, které měly být operovány na řecké ostrovy Kréta a Rhodos, se pro cestující snaží cestovní kancelář Fischer najít nejlepší možné řešení, o kterém bude neprodleně informovat. Společnost Fischer Group se situaci intenzivně věnujeme tak, aby pro klienty bylo řešení co nejpřijatelnější.

 

 

Menu

Z fotogalerie

Hlavní partneři webu

Databáze letišť

Army burza

Partneři webu

 

WebArchiv - archiv českého webu

Reklama